Kuidas Logopuu aitab?

Meid tõi kokku soov aidata kaasa Eesti laste kõne ja suhtlemise arengule, kuna head suhtlemisoskused on vajalikud nii kodus, lasteaias, koolis kui ka hilisemas tööelus. Meie meeskonnas on ühendatud põhjalikud ning praktilised teadmised logopeediast, kaasaegsed digitaalsed lahendused ja kasutajasõbralik teenusedisain. Logopuu idee tekkis 5 aastat tagasi. Alustasime info kogumisega selle kohta, mida lapsevanemad ja lasteaiaõpetajad meie ideest arvavad, mida nad tegelikult soovivad ja vajavad. 2020. aastal osalesime Logopuuga NULA inkubaatoris, mis keskendub ühiskondlike probleemide lahendamisele ning jõudsime oma ideega finaali. See kinnitas meile, et lapsevanematele ja haridusasutustele on niisugust kõne arengut toetavat lahendust vaja. Ajaga oleme jõudnud edasi ja meie meeskond on kasvanud juba viieliikmeliseks.

Küsimustike koostajad ja sisuloojad

Logopeedid Helen Kukk, Signe Raudik ja Marika Padrik

Jaanus Jegorov

Jaanus Jegorov on Logopuu tiimijuht, kes vastutab meeskonnasisese ja -välise kommunikatsiooni eest. Samuti vastutab Jaanus ka Logopuu toote müügi eest. Lapsevanemana koges Jaanus, kui keeruline on oma lapsele logopeedi leida. Ta tundis puudust headest õppematerjalidest, mille abil saaks kodus ise oma lapse kõne arengule kaasa aidata. See ajendas teda koos Nikitaga algatama Logopuu ideed.

Nikita Tikhomirov

Nikita Tikhomirov on Logopuu tootejuht, kes orienteerub hästi nii veebiarenduse kui ka digiturunduse valdkonnas. Tema vastutab meie loodavate lahenduste tehnilise ja digitaalse teostuse eest, leiab vajalikud IT kompetentsid ja aitab kaasa toodete turundamisele.

Logopuu tooted