Kes me oleme?

Logopuu meeskond koosneb oma ala professionaalidest

Meid tõi kokku soov aidata kaasa Eesti laste kõne ja suhtlemise arengule, kuna head suhtlemisoskused on vajalikud nii kodus, lasteaias, koolis kui ka hilisemas tööelus. Meie meeskonnas on ühendatud põhjalikud ning praktilised teadmised logopeediast, kaasaegsed digitaalsed lahendused ja kasutajasõbralik teenusedisain. 

Logopuu idee tekkis 5 aastat tagasi. Alustasime info kogumisega selle kohta, mida lapsevanemad ja lasteaiaõpetajad meie ideest arvavad, mida nad tegelikult soovivad ja vajavad.

2020. aastal osalesime Logopuuga NULA inkubaatoris, mis keskendub ühiskondlike probleemide lahendamisele ning jõudsime oma ideega finaali. See kinnitas meile, et lapsevanematele ja haridusasutustele on niisugust kõne arengut  toetavat lahendust vaja. Ajaga oleme jõudnud edasi ja meie meeskond on kasvanud juba kuueliikmeliseks. 

Marika Padrik vastutab Logopuus logopeedilise sisu tõenduspõhisuse  ja kvaliteedi eest. Marika on pikaaegne ning hinnatud logopeedia  õppejõud  Tartu Ülikoolis. Ta  on praktiseerinud logopeedina haridus- ja rehabilitatsiooniasutustes. Tema  eestvedamisel ja  osalusel on valminud  mitmed eesti laste kõne arengu hindamise vahendid, õppematerjalid ja raamatud.

Signe Raudik vastutab Logopuus logopeedilise sisu loomise eest. Signe on hinnatud praktik, kes töötab haridusvaldkonnas kõne arengu probleemidega lastega. Samuti on tal aastatepikkune töökogemus Tartu Ülikoolis logopeedia  õppejõuna. Ta on mitmete kõne hindamisvahendite ja õppematerjalide kaasautor. 

Jaanus Jegorov on Logopuu tiimijuht, kes vastutab meeskonnasisese ja -välise kommunikatsiooni eest. Samuti vastutab Jaanus ka Logopuu toote müügi eest. Lapsevanemana koges Jaanus, kui keeruline on oma lapsele logopeedi leida. Ta tundis puudust headest õppematerjalidest, mille abil saaks kodus ise oma lapse kõne arengule kaasa aidata. See ajendas teda koos Nikitaga algatama Logopuu ideed. 

Helen Kukk vastutab Logopuus tootearenduse ja sisu loomise eest. 

Helen on kahe väikese lapse ema. Ta on logopeedina töötanud meditsiini- ja rehabilitatsioonisüsteemis. Praegu pakub ta eralogopeedi teenust. Helen on Facebooki grupi „Vestlused logopeediga“ üks looja ning jagab erialast teavet väikelaste kõne arengust ja selle toetamisest ka Instagramis.

Kati Mäesaar  vastutab selle eest, et  Logopuu teenused oleksid kasutajasõbralikud ning loodud kliendi vajadustest lähtuvalt. Kati on töötanud logopeedina nii hariduse-, rehabilitatsiooni- kui ka meditsiinisüsteemis. Ta on lõpetamas õpinguid teenuste disaini ja juhtimise erialal Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis. Kati on läbinud varasemalt Jutupesa ideega Ajujahi arenguprogrammi. 

Nikita Tikhomirov on Logopuu IT-spetsialist, kes orienteerub hästi nii veebiarenduse kui ka digiturunduse valdkonnas. Tema vastutab meie loodavate lahenduste tehnilise  ja digitaalse teostuse eest, leiab vajalikud IT kompetentsid ja aitab kaasa toodete turundamisele.